!!! kliknij !!!
w poniższy baner

Odwiedź nas na Facebook'u


A A A

Rok 2010

 ***

 

W lipcu i sierpniu  czyli w wakacje nasza społeczność 3 razy odwiedziła zalew w Janowicach. Wszystkie obowiązki zostały podzielone pomiędzy pacjentów naszego ośrodka  po to by wycieczka była przygotowana i dobrze zorganizowana .Z pełnymi plecakami wyruszyliśmy  rano z ośrodka na prom a potem busem lub samochodem terapeuty przetransportowaliśmy się nad zalew. Cały dzień mieliśmy zaplonowany. Odbył sie grill mecz piłki siatkowej. Każdy pływał  lub opalał się. Na zakończenie wychowawca  wynajął kajak i rowerki wodne.

 

("bogus")

***

Od jakiegoś czasu młodzież z naszego ośrodka pomaga w likwidacji zniszczeń, sprzątaniu  i renowacji budynków zniszczonych w Wilkowie przez majową i czerwcową powódź. Od lipca działamy wspólnie z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży z Lublina. Zdjęcia do obejrzenia w galerii na dole strony.

 

***

 

25 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny!

 

***

W tym roku znów wzięliśmy udział wkoncercie profilaktyczno-rozrywkowym z cyklu "NIEĆPA 2010", który odbył się w Lublinie 17 czerwca. Gościnnie wystąpiły zespoły  „STO %” oraz CZERWONE GITARY.

 

***

 

A już w tą sobotę (08 maja), po raz kolejny, gościć będziemy naszych rodziców. Oprócz zajęć edukacyjnych i spotkań terapeutycznych, przygotowanych specjalnie dla nich, będzie też okazja do wspólnych rozmów, zarówno tych luźnych, jak i bardzo poważnych.

 

***

 

W zeszłym tygodniu, w naszej szkole odbyły się końcowe testy gimnazjalne, teraz z niecierpliwością czekamy na ich wyniki :)

 

***

 

W sobotę (27marca) kolejny zjazd rodziców i opiekunów, czas na edukację, ale i wspólne rozmowy :)

 

***

Już w krótce w galerii zamieścimy nowe zdjecia, m.in. z zajęć kulinarnych z naszą panią Zosią.

 

***

Wszystkim rodzicom, darczyńcom i przyjaciołom naszego Ośrodka życzymy wytrwania w postanowieniach na Nowy 2010 Rok!!!!