!!! kliknij !!!
w poniższy baner

Odwiedź nas na Facebook'u


A A A

Kadra o sobie

Dorota Tkaczyk – dyrektor
Z wykształcenia jestem pedagogiem, posiadam certyfikat specjalisty uzależnień. Od 1986 roku, kiedy to brałam udział w tworzeniu placówek MONAR-owskich na Lubelszczyźnie, pracowałam zawodowo jako terapeuta uzależnień w Ośrodku MONAR i Poradni „Powrót z U” z osobami uzależnionymi i ich rodzinami. Od 1990 roku prowadzę Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” o/Lublin, gdzie narodził się pomysł utworzenia naszej placówki. Lubię dalekie podróże i dobrą książkę.

Waldemar Kochański – wicedyrektor

Skończyłem pedagogikę resocjalizacyjną. Jestem specjalistą terapii uzależnień. Od 1992 roku pracuję w ośrodku rahablilitacyjno-readaptacyjnym jako terapeuta uzależnień. Interesuję się sportem, turystyką i motoryzacją.
 

Ireneusz Buta

Z wykształcenia jestem pedagogiem, certyfikatowanym specjalistą terapii uzależnień. Z „Powrotem z U” związany jestem od 1990 roku. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. W wolnych chwilach lubię uprawiać sport, zwłaszcza jeździć na rowerze oraz podróżować.

 

Magdalena Ćwiklińska

Skończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej. Od 2007 roku posiadam certyfikat specjalisty terapii uzależnień. Z metodą społeczności terapeutycznej pierwszy raz zetknęłam się jako wolontariusz w 1999 roku. Z wykształcenia jestem też muzykiem - wokalistą i to śpiewaniem zajmuję się najczęściej w czasie wolnym. 

 

Elżbieta Dec

Jestem absolwentką psychologii UMCS (specjalności: psychologia kliniczna i neuropsychologia). Ukończyłam również Szkołę Trenerską oraz uzyskałam certyfikat specjalisty terapii uzależnień. Praca z uzależnionymi daje mi dużo satysfakcji i jest tym, czym chciałabym się zajmować w swoim życiu zawodowym. W wolnych chwilach lubię czytać powieści historyczne i poezję, uwielbiam również wspinaczki górskie.

 

Paulina Gryka - terapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji

 

Agata Porębska - terapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji

 

Katarzyna Kochańska - wychowawca, instruktor terapii zajęciowej

 

Marta Pakuła-Landman - lekarz psychiatra

 

Beata Cieplak - pielęgniarka
 

Kinga Kozak
Ukończyłam studia ekonomiczne. Dzięki temu mogę zajmować się prowadzeniem księgowości. Praca w tym ośrodku to spełnienie moich marzeń, codziennie liczę i dodaję różne cyferki, a przy tym mam kontakt ze wspaniałymi ludźmi. To wszystko daje mi dużo satysfakcji. Moją pasją jest moja rodzina.

 

Agata Kłysiak

Ukończyłam psychologię na UMCS-ie, w ramach specjalności psychologii społecznej. Posiadam także licencjat z zarządzania. W ośrodku zajmuję się czynnościami administracyjnymi i dokumentacją. Interesuję się grafiką projektową.

 

Anna Kochańska
Z zawodu i z zamiłowania jestem technologiem żywienia. W trosce o zdrowie i rozwój fizyczny dzieci i młodzieży w tym ośrodku realizuję swoje doświadczenie zawodowe, w sposobie wdrażania norm całodziennego żywienia.


Robert Tkaczyk
W ośrodku pracuję jako instruktor praktycznej nauki zawodu, z wykształcenia jestem elektromechanikiem. Od wielu lat jestem związany ze środowiskiem osób uzależnionych i ich rodzin, pracując na rzecz Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U”.