!!! kliknij !!!
w poniższy baner

Odwiedź nas na Facebook'u


A A A

Kadra o sobie

Dorota Tkaczyk – dyrektor
Z wykształcenia jestem pedagogiem, posiadam certyfikat specjalisty uzależnień. Od 1986 roku, kiedy to brałam udział w tworzeniu placówek MONAR-owskich na Lubelszczyźnie, pracowałam zawodowo jako terapeuta uzależnień w Ośrodku MONAR i Poradni „Powrót z U” z osobami uzależnionymi i ich rodzinami. Od 1990 roku prowadzę Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” o/Lublin, gdzie narodził się pomysł utworzenia naszej placówki. Lubię dalekie podróże i dobrą książkę.

Ireneusz Buta

Z wykształcenia jestem pedagogiem, certyfikatowanym specjalistą terapii uzależnień. Z „Powrotem z U” związany jestem od 1990 roku. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. W wolnych chwilach lubię uprawiać sport, zwłaszcza jeździć na rowerze oraz podróżować.

 

Magdalena Ćwiklińska

Skończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej. Od 2007 roku posiadam certyfikat specjalisty terapii uzależnień. Z metodą społeczności terapeutycznej pierwszy raz zetknęłam się jako wolontariusz w 1999 roku. Z wykształcenia jestem też muzykiem - wokalistą i to śpiewaniem zajmuję się najczęściej w czasie wolnym. 

 

Waldemar Kochański

Skończyłem pedagogikę resocjalizacyjną. Jestem specjalistą terapii uzależnień. Od 1992 roku pracuję w ośrodku rahablilitacyjno-readaptacyjnym jako terapeuta uzależnień. Interesuję się sportem, turystyką i motoryzacją.

 

Elżbieta Proll

Jestem pedagogiem, certyfikowanym specjalistą uzależnień. Ukończyłam studium psychoterapii (PSPI) i podyplomowe studia dotyczące profilaktyki i terapii uzależnień. Jestem instruktorem pantomimy. Uprawiam TAI CHI Chuan Styl Yang, QIGONG.

 

Barbara Kozicka

Jestem pedagogiem resocjalizacji oraz certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień. Ukończyłam Podyplomowe Studium Socjoterapii oraz szkolenie z mediacji sądowych. Od wielu lat jestem kuratorem sądowym dla dorosłych przy Sądzie Rejonowym w Lublinie. Jako kotrener współprowadziłam szkolenia umiejętności społecznych dla nauczycieli, wychowawców i rodzin zastępczych. Swój warsztat pracy terapeutycznej  buduję na bazie zasad płynących z terapii „Gestalt” oraz analizy transakcyjnej. Moje zainteresowania skierowane są na yogę B.K.S. Iyengara oraz zwierzęta.

 

Elżbieta Dec

Jestem absolwentką psychologii UMCS (specjalności: psychologia kliniczna i neuropsychologia). Ukończyłam również Szkołę Trenerską oraz uzyskałam certyfikat specjalisty terapii uzależnień. Praca z uzależnionymi daje mi dużo satysfakcji i jest tym, czym chciałabym się zajmować w swoim życiu zawodowym. W wolnych chwilach lubię czytać powieści historyczne i poezję, uwielbiam również wspinaczki górskie.

 

Paulina Gryka - terapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji

 

Łukasz Krzysztoń 

Jestem psychologiem (specjalność: psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna) oraz terapeutą uzależnień w trakcie certyfikacji.  Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Centrum Interwencji Kryzysowej oraz Ośrodku Leczenia Uzależnień w Lublinie. Jestem współzałożycielem Stowarzyszenia Absolwentów WSEI oraz prowadzącym grupę rozwoju zawodowego „Horyzonty”. Interesuję się górami, bieganiem oraz tworzeniem grup rozwoju osobistego.

 

Katarzyna Kochańska - wychowawca

 

Krzysztof Michalski - wychowawca

 

Marta Pakuła-Landman - lekarz psychiatra

 

Beata Cieplak - pielęgniarka
 

Kinga Kozak
Ukończyłam studia ekonomiczne. Dzięki temu mogę zajmować się prowadzeniem księgowości. Praca w tym ośrodku to spełnienie moich marzeń, codziennie liczę i dodaję różne cyferki, a przy tym mam kontakt ze wspaniałymi ludźmi. To wszystko daje mi dużo satysfakcji. Moją pasją jest moja rodzina.

 

Agata Kłysiak

Ukończyłam psychologię na UMCS-ie, w ramach specjalności psychologii społecznej. Posiadam także licencjat z zarządzania. W ośrodku zajmuję się czynnościami administracyjnymi i dokumentacją. Moje zainteresowania to rysunek, fitness i kultura słowiańska.

 

Zofia Abramczyk
Z zawodu i z zamiłowania jestem technologiem żywienia, o specjalności żywienie zbiorowe zamknięte. W trosce o zdrowie i rozwój fizyczny dzieci i młodzieży w tym ośrodku realizuję swoje doświadczenie zawodowe, w sposobie wdrażania norm całodziennego żywienia. Sztuka kulinarna jest moją pasją. Praca w tym miejscu to ciekawe doświadczenie.


Robert Tkaczyk
W ośrodku pracuję jako instruktor praktycznej nauki zawodu, z wykształcenia jestem elektromechanikiem. Od wielu lat jestem związany ze środowiskiem osób uzależnionych i ich rodzin, pracując na rzecz Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U”.